Added to your compare, View comparison list click here

Featured products

E-hurtownia w Wólce Kosowskiej - obuwie dopasowane do Twoich potrzeb

Najwyższy czas na koniec poszukiwań - idealny rozmiar obuwia czeka na Ciebie właśnie tutaj. Postaw na szybsze, tanie, wygodniejsze i bezpieczniejsze zakupy w internecie. Przygotowaliśmy szereg propozycji damskich, męskich i dziecięcych w atrakcyjnych cenach. Szukasz kozaków, mokasynów, tenisówek lub szpilek? Rozgość się!

Hurtownia obuwia online

Co znajdziesz w przygotowanej przez nas ofercie? Przede wszystkim tanie buty damskie, męskie oraz dziecięce we wszystkich dostępnych rozmiarach. Gwarantujemy wysokiej jakości produkty z szerokiego asortymentu pochodzącego m.in. z Czech, Chin czy Francji. Najnowsze trendy dostępne są na wyciągnięcie dłoni - wystarczy zrobić zakupy w naszej hurtowni butów online. Prócz szerokiego asortymentu klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty, profesjonalne przygotowanie zamówienia oraz sprawną przesyłkę.

Hurtownia butów online zaprasza na zakupy! W ofercie czeka damskie, męskie i dziecięce tanie obuwie idealne do noszenia na co dzień. Tak szeroki wybór dostępny jest tylko tu!

  • No best sellers at this time.

Klient, który po raz pierwszy zamawia towar na naszej stronie https://ehurt24.com/ musi wpłacić na konto firmowe kaucje 10% wartości towaru. Koszty za wysyłkę płaci klient + 23% VAT

Firma: ACTINO PROJECT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ,
ul. Nadrzeczna 16/GD1/D06,
05-552 Wolka Kosowska
Telefon: +48 888 040 827

Infolinia
Poniedziałek-piątek: 7:00 - 16:00
Sobota: 7:00 - 14:00
E-mail: info@butyfashion.pl