Pokazuje 1 - 33 z 33 elementów

Basenówki Dziecięce

Bogaty asortyment naszej hurtowni obejmuje najróżniejsze rodzaje obuwia, zwłaszcza dla najmłodszych. Zadbaliśmy o to, aby dostarczyć maluchom odpowiednie buty, bowiem małe dziewczynki i chłopcy mają szczególne potrzeby. Maluchy często bawią się lub biegają, a jeśli dopiero uczą się chodzić, mają wówczas trudności z utrzymaniem równowagi. Wobec tego wszystkie rodzaje obuwia, a szczególnie basenówki dziecięce, muszą być wygodne, mieć odpowiednio stabilną podeszwę oraz ograniczać możliwość poślizgnięcia się.


Klapki dla najmłodszych


Dziecięce buty na basen, znajdujące się w naszej ofercie, zostały wykonane z wysokojakościowej gumy lub innych tworzyw sztucznych, które nie są podatne na działanie wody z chlorem oraz zanieczyszczeń z płytek, brodzików itp. Spodnia część podeszwy owego obuwia została wyprofilowana. Ma to na celu zwiększenie przyczepności do podłoża i zminimalizowanie ryzyka poślizgnięcia się na mokrych kafelkach.


W tej kolekcji zebraliśmy modele zarówno dziewczęce, jak i chłopięce. Klapki te mają piękne, intensywne kolory, za którymi maluchy przepadają!

Pokazuje 1 - 33 z 33 elementów